Yasin Tv


İnsanları birbirine bağlayan ve onların uyum içinde yaşamalarını sağlayan en önemli şey dindir ve bizim dinimiz olan İslamiyet en son gelmiş ve en mükemmel dindir.  Halkımızın bu güzel dini daha iyi anlayabilmelerini sağlamak için yayın yapan Yasin TV de sizlere dini çok iyi bilen ve anlamanızı sağlayacak olan hocaların yaptığı programlar ile anlatılmaktadır. Kanalda günün belli saatlerinde okunan kuran ile ruhunuzun dinlediğini hissedecek ve kendinizi Allaha daha yakın hissedeceksiniz.

Yasin TV sizlerin din ile ilgili öğrenmek istediğiniz konular hakkında da bilgiler alabileceğiniz ve canlı sorular sorarak bunların cevaplarını alabileceğiniz programlarda yapılmaktadır. Dinimizi doğru öğrenmek çok önemlidir. Bu konuda sizi en iyi bilgilendiren kanalı mutlaka izlemelisiniz. Buradan alacağınız bilgiler ile de din hakkında yanlış bildiğiniz şeyler varsa bunları da düzeltebileceksiniz.

Güzel dinimizin gönderildiği dünyaya gelmiş en mükemmel insan olan Hz. Muhammed Mustafa’nın (Sav) hayatı hakkında da Yasin TV de ayrıntılı bilgiler bulacağınız programlar yapılmaktadır. Böylece de sizler bu her hali ile mükemmel insanın hayatını kendinize örnek alabilecek ve dinimize uygun olarak da hayatınıza devam edebileceksiniz. Yasin TV sizlerin günahlardan uzak ve sevaplarla dolu dinimize uygun bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlerde dilerseniz bu kanalımızda ki yayınlarınla internet üzerinden izleme fırsatı yakalayabilir ve canlı yayın özelliği ile programlara geç kalmadan rahatlıkla seyredebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın