Ton Tv


Çanakkale denilince aklımıza gelen şeyler saymakla bitmez fakat başlıca toparlamak istersek egenin bir incisi, denizinin tüm mavilikleri barındırdığı, gelişen bir sanayi şehri, yöresel yemek ve tarihi yapısı ile bir çok kişinin ilgisini çekmektedir. Çanakkale’yi en iyi anlatan günümüzün gelişmiş teknolojileri ile bize sunulan kolaylıklarından biri de tv kanallarıdır. Ton tv’ de Çanakkale merkezli bir kanal olup bu güzel şehrimizin bize verdiği, mesleğini severek yapan kişilerin olduğu ve yayıncı odaklı bir kanalımızdır. Ton tv geçmişten günümüze giderek artan izleyici kitlesi ile televizyonların vazgeçilmez bir kanalı olmuştur.

Ton tv sadece Çanakkale ile ilgili bilgi vermekle kalmaz kanalın yayının da çeşitli konular ele alınır ve tartışılır, güncel konular hakkında kısa filmler, izleyen kitleyi bilgilendirecek tarzda belgeseller ,spor ve sağlıklı yaşam, haberler başta olmak üzere bir çok konu hakkında bilgi veren yayınlar mevcuttur. Seviyeli yayın anlayışı sayesinde halkın her kesimine hitap eder, her yaştan izleyici kaliteli yayından faydalanabilir. Yayıncılık esasi seviyeli ve saygılı ortamlarda yapılan söyleşiler de konu hakkında bilgi almak isteyen kişilerin bu kanalı tercih etmesinde ilk sebeplerindendir.

Yayında ele alınan konular görsel ögeler memleket hasreti çeken herkesin bu yayına olan ilgisini artırmıştır. Kaliteli içerik ve özgün işlenen konuların ele alındığı programların yayınlandığı Ton tv merak uyandıran bir yayıncılık kuruluşu olmuştur.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın