Tarsus Güney Tv


Mersin’in Tarsus ilçesinde yayın yapan kanal kaliteli kadrosu ve renkli içeriği ile ses getirmiş kanallar arasında yer alır. Tarsus merkezli bu yayın kanalı yapmış olduğu programlar sayesinde dünyaya kapılarını açmış Mersin’in sesinin her yerde duyulmasını sağlamıştır. Kaliteden ödün vermeden, özgün içerikleri ile dürüst yayıncılık ilkesini benimsemiş olan kanal bu sayede kısa zaman da sevilen bir yayın halini almıştır.

Kanalın kalitesini artıran önemli bir faktör ise sağlıktan spora, haberden eğlenceye, geziden politikaya kadar çok kapsamlı konu içeriklerini ekrana taşımış olmasıdır. Kanalın seviyeli yayın anlayışı ile genç yaşlı her kesimin izleyebileceği kaliteli bir yayın akışı sunmuştur. Mersin’in sesi olduğu kadar da çevre illerinde ilgisini çeken kanal günümüzün çağdaş yayın ilkeleri ile programlarını hazırlamıştır.

Çağın en büyük kitle iletişim araçları arasında yer alan televizyon bilgi aktarmak amacının yanı sıra kişilerin zevk ve keyif alabileceği içerikler de sunmaktadır. Tarsus Güney Tv “Güneyin Sesi” sloganı ile başarılı ve kaliteli bir yayın ağı ile izleyici ile buluşmuştur. Başarılı yayıncılık ile dikkatleri üzerine çeken Tarsus Güney Tv , eğlenceli programları, müzik yayınları, özgün klişe olmayan dizi yayınları ile aranılan kanal özelliğine sahiptir. Doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile de Tarsusluların en sevdiği kanal olmayı başarmıştır. Göstermiş olduğu özveri sayesinde yayıncılık hayatın da ki yeri ve önemi giderek artmaktadır.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın