Ordu Altaş Tv


Karadeniz’in incisi, doğa ile iç içe yaşamın içerisinde bir şehir ordu, insanı ile doğası ve yaşam koşullarıyla, ülkemizin gelişmiş şehirlerinden bir tanesi Ordu’dur. Fındık üretimi ile her sene ülke ekonomisine pek çok katkıda bulunan bir şehir olması ile birlikte güzelliği ve yemyeşil doğası hem yerli hem de yabancı pek çok turistin de dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda sıcacık yapıları ile insanları ve sevecen halkı ile Karadeniz’in gözdesi bir şehirdir. Ordu Altaş TV’ de yerel halkın en yeni haberlere ulaşmasını sağlamak ve birbirinden kaliteli programları ile hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

TÜRKSAT ve Kablo TV üzerinden hizmet veren Ordu Altaş TV yerel halk tarafından en çok izlenen kanalların başında gelmektedir. Ekran Gazetesi ile güne kamuoyunu etkileyen en güncel haberler ile başlarken, Ana Haberler programı ile gündemi yakından takip edebilir aynı zamanda tarafsız haber anlayışı nedeni ile en doğru şekilde haberdar olabilirsiniz. Amatör programı ile spor programı olarak ilginizi çekecek ve sizlere spor gündemi hakkında en doğru şekilde haber verecek bir televizyon kanalıdır. Aynı zamanda Herkes İçin Sağlık programı ile de uzman doktorlar tarafından sağlığınız için neler yapmanız gerektiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ordu Altaş TV yerel halkın beğenisini kazanmış ve en çok izlenen kanaldır. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden de Canlı yayın olarak rahatlıkla izlemeniz mümkündür.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın