Kanal 7


Yayın Kuruluşunun ismi : Kanal 7
Sahibi : Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12095, h 4800 5/6 (SD)
Digiturk : 334. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Muhafazakar Kesim
En sevilen programlar : Ella Bella Bingo, Cocomong, Impossible Curve Ball, Bir Garip Aşk, Deli Divane, Elif
Yayın yaptığı alan : Haber, Dini Programlar
Telefon: 0 212 437 80 80
Fax: 0 212 437 85 99
Web: http://www.kanal7.com
Mektup adresi : Otakçılar Cad. No: 78 34030 Eyüp/İstanbul
Kanal 7 Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/kanal7
Twitter: https://twitter.com/kanal7
Youtube: https://www.youtube.com/kanal7
İnstagram: https://instagram.com/kanal7

Kanal 7 TV programı, ilk olarak 27 Temmuz 1994 yılında yayın hayatına geçmiştir. Verdiği kaliteli hizmetten dolayı adından çokça söz ettirmeyi başarmıştır. Bugün itibariye evinizdeki televizyonunuzdan hangi uydu yayınına bağlantı kurarsanız kurun, mutlaka Kanal 7 yayının olduğunu görebilirsiniz. Yayın akışı çerçevesinde genel olarak dizi programları ve haber programlarıyla izleyici kitlesini artırmayı başarmıştır. Dizi programları adına genel olarak Hz. Yusuf, Bir Garip Aşk, Elif, Sensiz Olmaz gibi birçok dizileri ekran başındaki izleyicileriyle buluşturmaktadır. Vermiş olduğu HD yayın hizmetinden türü çokça tercih edilmekte ve kesintisiz hizmetinden dolayı da başarıyı yakalamış bulunmaktadır. Kanal 7 canlı yayınlarını takip etmek istediğinizde web sayfamız üzerinden de takip edebilmeniz mümkün. Siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak hazırladığım web sayfamızdaki diğer kanallardan da hizmet alabilir ve HD kalitedeki görüntü hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kanal 7 Canlı tv günümüzden tam olarak 21 sene önce yayın hayatına girmiş ve dini bir kanal olarak hala kesintisiz yayınlar vermektedir. Kanal İstanbul merkezli çalışmaktadır. Kanal bu güne kadar toplam 3 adet logo değişimi gerçekleştirmiştir. Diğer bütün ulusal kanallar gibi Kanal 7 HD olarak 2014te yayına girmiştir. Kanal 7 izlemek istiyorum diye arama yapan ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda sizlere internetin güzel görüntü kalitesi taşıyan ve kesintisiz kanal 7 izleme imkanı sunan alternatiflerini ekliyoruz. Kanalımız kendi bünyesinde yaptığı türkülerin hikayelerini filme çevirmesi ile ünlüdür. Örnek vermek gerekirse Ceviz Oynamaya Geldim Odana isimli türkünün gerçek bir hayattan alınmış olduğunu bizlere göstermek için televizyon sineması tadında bu konuyu film haline getirmiştir. Yapılan bu çalışmanın Türk halkı tarafından sevilmesi geçmişimizi ve örf adetlerimiz ne denli benimsediğimizi gösteriyor. Kanal 7 donmadan izlemek için alternatifleri deneyebilirsiniz.
Kanalda genellikle dini programlar ve haberler yer almaktadır. Diğer ulusal kanallar gibi dizi sektörüne pek önem vermediği anlaşılmaktadır. Günlük haber programlarıyla da izleyenlere tarafsız haberler izletmektedir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Kanal7 izleme imkanını sizlere sunuyoruz. Kanalda izlediğiniz program veya film hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın