CNN Türk

Yayın Kuruluşunun ismi : CNNTürk
Sahibi : Doruk Televizyon Ve Radyo Yayıncılık A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12034, v 27500 5/6 (SD)
Digiturk : 42. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Haber
En sevilen programlar : Şirin Payzın'la 360 Derece, Başak Şengül ile Bugün, Haber Toplantısı
Yayın yaptığı alan : Haber
Telefon: 0 212 413 54 49
Fax: 0 212 413 56 00
E-mail: [email protected]
Web: http://www.cnnturk.com
Mektup adresi : Doğan Tv Center 100 Yıl Mahallesi 34204 Bağcılar İstanbul

CNNTürk Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://web.facebook.com/cnnturk
Google Plus: https://accounts.google.com/cnnturk

Türkiye’nin en çok izleyici kitlesine sahip kanallarından biri de şüphesiz CNN Türk canlı yayın kanalıdır. Bütün gün 24 saat boyunca hizmetine aralıksız olarak devam etmekte ve aynı zamanda verdiği kaliteli hizmetten dolayı gün geçtikçe üst sıralara yükselmektedir. HD yayın hizmeti ile birlikte haber programları düzenlenmekte ve gündemdeki bütün güncel haberleri izleyicileriyle buluşturmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında yaşanılan son dakika haberlerini en hızlı ve en güvenilir biçimde takipçilerine sunarak ilgi odağı haline gelmiş bulunmaktadır. İnternet erişiminizin olduğu her yerde mobil telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızda da takip edebileceğiniz gibi evinizdeki televizyondan ilgili uydu bağlantısını gerçekleştirip, CNN Türk canlı yayın kanalını takip edebilirsiniz.

CNN Türk izle, dünyanın en ünlü kanalının Türkiye uzantısı olmakla birlikte, 3 ortak açılan bir kuruluştur. Ortaklığın Türkiye temsilcisi ise Doğan Yayın Grubudur. 16 yıl önce Türkiyede kurulan CNN Türk Donmadan bu zamana kadar hizmet vermiştir. Haber olarak ülkemizde en çok takip edilen platformdur. Özellikle ülkemizin yaşadığı seçimli ve buhranlı günleri ekranlara saniye saniye yansıtan kanal kendisinin bir dünya markası olduğunu bizlere kanıtlamıştır. CNN Türk kesintisiz izlemek ve yüksek kalitedeki haberleri izlemek için sadece sitemize üye olmadan izleyebilirsiniz. CNN Türk, Eko Tv nin karasal yayın temelleri üzerine oturtulup o şekilde yayın yapan bir kanaldır. İlk kurulduğu dönemlerde Türkçe canlı yayın yapamayan kanal gerçek CNN kanalından alınan İngilizce programların alt yazılı veya çevirili şekli ile ekranlarımıza gelmiştir. Kanal büyük bir atağa kalkarak 3 yıl boyunca Canlı Formula 1 heyecanını ekranlara taşımayı başarabilmiştir. 2008 yıllarına gelindiği zaman ise karasal yayın haklarını doğrudan TNT kanalına bırakmış TV5 kanalının karasal yayını ile Canlı yayın hayatını sürdürmüştür. Diğer bütün kanalların aksine kendi kanal logosunu ekranın alt ve sağ tarafına taşıyarak farkını koymuştur. Tabi ki kanalın birde CNN Türk HD canlı yayın yapan ve eş zamanlı ekranlara ulaşan ayrı bir kanalı vardır. CNN Türk izlemek istiyorum diyen bütün ziyaretçilerimizin sitemizi ziyaret ederek kanalı donmadan izlemelerini sağlıyoruz.

Facebook Yorumları

Toplam 6 Yorum Yapılmış.

 1. Hamid dedi ki:

  Olurmu canım yaa millet artık kız bakmaya gidiyor acil servislere başbakanımızin lafı 😂😁

 2. Ali Cebi dedi ki:

  SİTENİZEDE EN YENİ YAZILAN İZLEYİCİ GÖRÜŞLERİ EN SONDA GÖRÜLÜYOR DÜZELTİLMESİ GEREKİR.

 3. Ali Cebi dedi ki:

  ÜÇ DEĞİŞİK YORUM YAZDIM BU SİTEDE GÖRÜLMÜYOR.

 4. Ali Cebi dedi ki:

  GEÇTE OLSA YAZILANLARIN BURADA GÖRÜLMESİ YİNE DE İYİ

 5. Ali Cebi dedi ki:

  TÜRK MİLLETİNE MESAJ ! 2019 GENEL SEÇİMLERİ SON ŞANSTIR. TÜRKİYEYİ VE TÜRK HALKINI BÖLEN VE DE ŞERİAT KÖHNE KAFALILARINA VERİLECEK DERS İÇİN SON ŞANSTIR. SARAY KAFALILARA DA BAZI ŞEYLERİ ÖĞRETMEK İÇİN SON ŞANSDIR.

 6. Ali Cebi dedi ki:

  AKP’ NİN SPOR KANALI A SPORDA EVREN TURHAN DİYE BİR YORUMCU VAR. DİYOR Kİ BAŞAKŞEHİR FENERBAHÇEDEN DAHA İYİ TAKIM. DÜNKÜ MAÇIN SONUCU BAŞAKŞEHİR 0 FENERBAHÇE 2 KENDİSİ DAHA ÖNCE FUTBOL OYNAMASINA RAĞMEN NE YAZIK Kİ SPOR YORUMCULUĞUNDA SINIFTA KALMIŞ DURUMDA. ÖYLE MAÇLAR VARDIR Kİ BÜTÜN MAÇ BOYU RAKİBİNİZE KÖK SÖKTÜRÜP SON DAKİKA DA KENDİ KALENİZE ATTI-ĞINIZ GOL İLE YENİLİRSİNİZ. BÖYLE BİR DURUM KESİNLİKLE YOK. YORUMCU MAÇI DA İZLEMİŞ . FENERBAHÇENİN NEFES ALDIRMAYAN 4 VEYA 5 FUTBOLCU İLE YAPTIĞI PRES KARŞISINDA O EVRENİN DAHA İYİ TAKIM DEDİĞİ BAŞAKŞEHİR KENDİ DEFANSINDA İKİ PAS YAPAMAYARAK BÜTÜN TOPLARI FENERİN YAPTIĞI PRESE DE DAYANAMAYARAK KAPTIRDI. MAÇTA FENERİN BİR DİREKTEN DÖNEN TOPU İLE BİRLİKTE EN AZ 3 İLÂ 4 YÜZDE YÜZ GOL POZİZYONU VAR. EY EVREN NETİCE GALİBA FENERBAHÇE 2 EVREN 0

Yorum Yapın