Boztepe Tv


Dünden bugüne Ordu’nun özgün ve kaliteli yayın yapan kanalıdır. Ordu ilinin yükselen değerleri arasında yer alan bu kanal sahip olduğu içerik ve kaliteli yayın anlayışı sayesinde aranılan bir kanal olmuştur. Bir çok kanal arasında ses getiren kanalımız Ordu’nun sesi olarak da yayın yapan kalitesinden ödün vermeyen bir organizasyonu üslenmiştir. Beğenilen ve sevilen bir içeriğe sahip olması nedeni ile halk arasında kısa zamanda beğeni ve ilgi toplamıştır.

Yapmış olduğu programlar çok çeşitli olup ordu halkının sesini temsil etmektedir. Kaliteli haber ve tarafsız içeriği ile tercih sebebidir. Ordu’nun yüzyıllardır süre gelen yapısını, doğasını, müziklerini, tarihini konu alıp ekranlara yansıtmıştır. Boztepe Tv yayın akışı içerisin de güncel konuları ele alıp sağlık, politika, spor, eğlence, haber, ekonomi gibi konularda da halkı aydınlatmış ve bilgi vermiştir. Yayıncılıkta elde ettiği bu başarısı kendinden ödün vermeyen yayın kalitesi ile gerçekleşmiştir. Kanal görsel ve işitsel ögelerde kaliteli bir içerik sunmaktadır. Bilgi verme amaçlı programlar düzenleyen kanalımız her kesime hitap etmeyi amaçlamıştır. Sokağın sesi gibi programlara da yayında yer veren kanalımız halkın sesi olmayı sorunları çözüme ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Giderek artan izleyici sayısı da verilmiş olan emeğin bir parçası olarak dikkat çekmektedir. İzleyici sayısı gün geçtikçe artmaktadır ve verilen hizmet de zaman içerisinde daha çok güçlenmektedir. Kendini yenileyen kanal kendini geliştirmekle izleyici profilini genişletmiştir.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın