Bolu Merkez Tv

Anadolu’nun nefes alan şehri, yeşillikleri ve göletleri ile nam salmış. Doğal yaşamın hiçbir şekilde bozulmamış olan Bolu şehrimiz. Şehrin vizyonunu, misyonunu, tarihi değerlerini ve güncel olaylarını ele alan bunları programlarında işleyen Bolu Merkez TV. Bolu halkına en güncel bilgileri, tarafsız ve objektif bir biçimde aktarmak en temel görevimiz. TÜRKSAT uydusundan ve Kablo TV’nin yanı sıra internet yayını ile siz değerli izleyicilerimize her alanda ulaşmayı amaçlamaktayız.

Bolu merkez TV her kesimden, her yaştan izleyicimizi hedef alıp buna uygun programlar yayınlamakta ve siz değerli izleyicilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Spor programları ile ilimizin gururu Bolu sporun her hafta değerlendirmesini gerçekleştirip, Türkiye ve Dünya liglerinden son gelişmeleri siz spor severlerin heyecanlarını paylaşıyoruz.

Ekonomi programları ile şehrin ve ülkemizin ekonomisini değerlendirip, çiftçilerimize ile birlikte yaptığımız tarım odaklı programlar ile halkımızın da yanında olarak şehri her alanda ele alıyoruz. Bolu Merkez TV’nin izleyici odaklı yayınlarımız ile kanalımızdan ayrılmak istemeyeceksiniz. Doktorun konuğu adlı programımız ile halkımızın sağlık sorunlarına bir nebze olsun yardımcı olmak isteriz. Bu ve bunlara benzer bir çok program ile siz izleyicilerimizin keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyoruz. Aileniz ile izleyebileceğiniz televizyonumuz da siyasetten kültüre, spordan siyasete  her alanda çeşitli programlar ile sizlerin karşınızdayız. Bizi izlediğiniz için siz de çok şanslısınız çünkü biz aradığınız en farklı kanalız.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın